Wybierz rok

Oferta pracy

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu ogłasza konkurs na stanowisko psychologa szkolnego w wymiarze 0,5 etatu od 04.11.2019r. Wymagania: - magister psychologii z przygotowaniem pedagogicznym, - doświadczenie w pracy o specjalnych potrzebach i zagrożonymi niedostosowaniem społecznym. Składanie...

Sprawozdanie finansowe Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu za 2018 rok

Sprawozdanie finansowe Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu za 2018 rok - WEJDŹ

Oferta pracy

Oferty pracy: 1. Nauczyciel języka niemieckiego - wymagania: studia wyższe magisterskie (filologia germańska) z przygotowaniem pedagogicznym, etat, od 1.09.2019 2. Nauczyciel matematyki - wymagania: studia wyższe magisterkie (wychowanie - fizyczne) z ptzygotowaiem pedagogicznym etat, od 1.09.2019r.

Zakres udzielanych informacji

Wszelkie informacje publiczne, które nie są dostępne na stronie BIP Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu, dostępne są na złożony wniosek: osobiście - w sekretariacie szkoły lub: na piśmie -złożonym drogą pocztową lub przez e-mail.